Nemecko 30 rokov financovalo pedofilný projekt na zneužívanie detí

15.07.2020 13:05

 

 
 
 

Systematicky organizovaný pedofílny projekt, kedy deti bez domova boli dávané do domácnosti pedofilov, ktorí ich mali vychovávať a sexuálne zneužívať ako súčasť údajného výskumu, len dokazuje legalizáciu pedofílie v kruhu svetových elít. Diabolský experiment, ako ho v súčasnosti nazývajú, sa začal realizovať v roku 1970 tzv. Kentlerov projekt, ktorý mal dokázať, že aj pedofilní dospelí ľudia vedia byť dobrými nahrádnymi rodičmi. O projekte informovala nemecká spravodajská stanica Deutsche Welle. Pedofili, ktorí sa projektu zúčastnili dokonca dostali aj finančný príspevok za starostlivosť o deti.

Helmut Kentler bol vedúcim vedeckého projektu. Nemecký senát a zákonné inštitúcie priebeh projektu prehliadali desaťročia a vzniká podozrenie, že sa z neho stal legalizačný projekt pre bezstrestné zneužívanie detí. Nasvedčuje tomu množstvo vysokopostavených osôb, ktoré sa projektu zúčastnili. Išlo o členov Max Planck Institute a iných.

Aj napriek tomu, že Kentler opísal daný projekt ako „úspešný,“ obete tohto „úspešného“ projektu sa po rokoch hlásia o slovo. Senátorka pre mládež a deti Sandra Scheeres nazvala zverejnené informácie za „šokujúce a príšerné.“ Medzitým sa o slovo hlásia aj politici z vládnej CDU, ktorí sľubujú, že majú záujem o vyšetrovanie.Jennifer Morse z prorodinného Ruth Instute sa na takéto prisľúbenia pozerá nedôverčivo: „Vladnúca elita miluj pedofíliu. Milujú celú sexuálnu revolúciu vrátane pedofílie,“ uviedla Morse.

Zdroj: https://www.svetlosveta.sk/zo-zahranicia/nemecko-30-rokov-financovalo-pedofilny-projekt-na-zneuzivanie-deti/